Gwiazdy chętnie wspierają akcje charytatywne. Szczególnie te, które organizowane są w okresie przedświątecznym. W ten sposób pomagają najbardziej potrzebującym i dają dobry przykład innym. Jedną z okazji ku temu były 4. urodziny fundacji Wiewiórki Julii, na których pojawiło się wiele znanych osobistości. Kto przyszedł na to wydarzenie?

ZOBACZ: JULIA KAMIŃSKA, KASIA ZIELIŃSKA I EDYTA OLSZÓWKA na promocji kalendarza ATM

Wśród gwiazd, które zaszczyciły swoją obecnością Emmę Kiworkową znalazły się m.in. Agnieszka Więdłocha, Grażyna Wolszczak, Ewa Błaszczyk, Filip Bobek, Teresa Rosati i Ilona Felicjańska. W wydarzeniu uczestniczył także przystojny zwycięzca 6. edycji Top Model, Patryk Grudowicz.

POLECAMY: MAFFASHION, JESSICA MERCEDES, EKSKLUZYWNY MENEL W rankingu najbardziej wpływowych blogerów 2016 roku

Dziesięć z przybyłych na event gwiazd wzięło udział w akcji charytatywnej „7 Days - 7 Stars - 7 Ways” organizowanej przez Empire Events i Fundację Wiewiórki Julii. Gwiazdy popisały się umiejętnościami kulinarnymi, a przy okazji wsparły potrzebujących. Pieniądze z każdego rachunku w całości zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Wiewiórki Julii, która dba o dzieci z domów dziecka, potrzebujących wsparcia rodzin i dzieci w śpiączce z kliniki Budzik.

Jak gwiazdy poradziły sobie w kuchni? I jakie stylizacje wybrały dla siebie na ten dzień? Sprawdźcie w naszej GALERII!