Grażyna Wolszczak pokazała syna - Filipa.  Aktorka dodała zdjęcie z przystojniakiem na Instagram, a fotografia od razu zachwyciła fanki. Kim jest syn Grażyny Wolszczak? O ile karierę gwiazdy możemy śledzić na bieżąco, to o swoją prywatność aktorka wyjątkowo dba. Wiadomo, że Grażyna Wolszczak obecnie jest w związku z Cezarym Harasimowiczem. Ma jedno dziecko, syna, który jest owocem jej związku z nieżyjącym już Markiem Sikorą. Syn Wolszczak, Filip Sikora ma dziś 29 lat i jest prawdziwym przystojniakiem! Przypomnijmy, że razem z mamą, pozował w sesji dla Gali w 2016 roku. 

Grażyna Wolszczak: syn

Grażyna Wolszczak pokazała zdjęcie z synem, a w opisie do zdjęcia napisała o Filipie:

"Taki oto synek mi się trafił. Jak był mały zżerała mnie ciekawość, co z niego wyrośnie. A teraz jest samorządnym, niezależnym bytem. Fajnym bytem, nieprawdaż?"

Fanki Wolszczak, od razu zauważyły, że jej syn to prawdziwy przystojniak i ma w sobie coś z... Jamie'ego Dornana, czyli aktora znanego z "50 twarzy Grey'a"! Grażyna Wolszczak podchwyciła temat i niedługo potem na InstaStory utworzyła ankietę, w której zapytała, kto jest przystojniejszy.

Jak uważacie: Filip Sikora, czy Jamie Dornan?

Zdjęcia obu panów znajdziecie w naszej >>>GALERII<<<.