Grażyna Wolszczak wspólnie ze swoim synem, 27-letnim Filipem Sikorą, są bohaterami najnowszej okładki magazynu "Gala". Aktorka w szczerej rozmowie z Damianem Gajdą opowiedziała o niezwykłej relacji, jaka łączy ją z Filipem. Jednak nie zawsze bywało kolorowo. Gwiazda przez pewien czas obawiała się nawet, że jej syn jest gejem.

Matka to matka. Inaczej gada się z nią, inaczej z przyjaciółką, inaczej z kolegami przy piwie. To zdrowe! Rzeczywiście, byłam trochę zaniepokojona, kiedy długo z nikim się nie spotykał. Zastanawiałam się nawet, czy nie jest gejem. Nie dziw się – Paulina, pierwsza partnerka mojego syna, pojawiła się na horyzoncie, gdy miał 20 lat! 

Gwiazda serialu "Na Wspólnej" wyznała również:

Bo każda matka chciałaby, żeby dziecko było szczęśliwe. Gejom żyje się trudniej – nie akceptuje się ich, wyśmiewa, a oni często ukrywają się ze swoimi skłonnościami. Są wrażliwsi, a przez to słabsi. No i nie mają dzieci...   

Jednak to nie domniemana orientacja syna wzbudzała w aktorce najwięcej emocji. Grażyna obawiała się najbardziej... pierwszego spotkania z dziewczyną Filipa!

Najbardziej bałam się, że przyprowadzi mi jakąś lalę z tipsami! Nie umiałabym wtedy udawać, że wszystko jest w porządku. Na szczęście zrozumiałam, że powinnam mieć więcej zaufania do własnego dziecka.

A tak było za kulisami naszej sesji zdjęciowej:

»PRZECZYTAJ TAKŻE: GRAŻYNA WOLSZCZAK Z SYNEM gwiazdami nowej "Gali". Zobaczcie materiał zza kulis [WIDEO] 


Cały wywiad do przeczytania w najnowszej "Gali" dostępnej od poniedziałku 25. kwietnia.