Dorota Goldpoint napisała książkę "Serce nie ma zmarszczek" (Burda Książki). Jest ona zwieńczeniem projektu „The Inner Power”, poprzez który autorka chciała pokazać, że siła kobiety rośnie wraz z liczbą lat. Goldpoint współpracowała przy niej z dojrzałymi kobietami – tymi, które od lat współtworzą różne projekty kulturalne i medialne. Są nie tylko znane i cenione, ale dodatkowo nie poddają się upływowi czasu i wciąż robią to, co kochają. Ambasadorkamu projektu „The Inner Power” zostały: Katarzyna Grochola, Jolanta Fraszyńska, Anna Korcz, Joanna Kurowska, Agata Młynarska, Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska, Katarzyna Żak oraz bohaterka honorowa - Irena Santor. Wszystkie pojawiły się na spotkaniu autorskim z Dorotą Goldpoint, które odbyło się niedawno w Warszawie.

Dorota Goldpoint to projektantka, której marka w tym roku świętuje swoje pięciolecie. Z wykształcenia jest psychologiem i, jak widać, pozwala jej to doskonale rozmieć potrzeby kobiet. Korzystając z tej umiejętności napisała i wydała  książkę "Serce nie ma zmarszczek". Premiera książki była połączona z wernisażem zdjęć Marleny Bielińskiej. Wszystkie prezentowane fotografie znalazły się w książce Goldpoint. Ich celem jest przekazanie wewnętrznej energii, która przepełnia każdą z ambasadorek. Wszystkie z pań zapewniają, że nie dość, że nie planują rychłego zakończenia kariery, to mają wrażenie, że właśnie teraz jest ich czas. I mają apetyt na więcej!

Mam dużo, nawet bardzo dużo lat. Czy to jednak oznacza, ze jestem stara? Na pewno nie! - powiedziała na spotkaniu Irena Santor.

W naszej GALERII prezentujemy zdjęcia ze spotkania autorskiego z Dorotą Goldpoint i premiery książki "Serce nie ma zmarszczek".