Gromee wziął ślub! Reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w tajemnicy przed mediami i fanami ożenił się ze swoją partnerką 7 kwietnia podczas wyjazdu w góry. Znacie ją! Ukochana 39-letniego Andrzeja Gromali, bo tak naprawdę nazywa się Gromee, to Sara Chmiel, wokalistka zespołu Łzy. Świeżo upieczona żona Gromee'ego zaczęła śpiewać z grupą w 2011 roku po głośnym odejściu Anny Wyszkoni. O tym, że Gromee i Sara Chmiel wzięli ślub dowiedzieliśmy się właśnie z oficjalnego profilu zespołu Łzy na Facebooku.

- No to już możemy oficjalnie złożyć najserdeczniejsze życzenia dla nowożeńców Sary Chmiel-Gromala oraz Andrzeja Gromala, gdyż większość z Was pewnie widziało już informację na profilu naszej wokalistki. Kochani składamy Wam jeszcze raz „Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia” cała ekipa zespołu Łzy - czytamy.

Gromee i Sara Chmiel wzięli ślub

Gromee i Sara Chmiel nigdy nie afiszowali się ze swoim uczuciem. W sieci próżno szukać więc ich wspólnych zdjęć. Fani Eurowizji mogli jednak widzieć, jak wokalistka zespołu Łzy gorąco kibicowała wtedy jeszcze swojemu przyszłemu mężowi na początku marca podczas Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018. Świeżo upieczonym małżonkom składamy serdeczne gratulacje! Zdjęcia Gromee'ego i Sary Chmiel z Łez możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>

Kim jest Sara Chmiel?

Sara Chmiel przyszła na świat 14 lipca 1991 roku w Dąbrowie Tarnowskiej - w tym roku obchodzi więc swoje 27. urodziny. Piosenkarka odebrała porządne wykształcenie muzyczne. Wokalistka zespołu Łzy ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu. Zanim dołączyła do Łez, śpiewała m.in. w tercecie Mocha, z którym udało jej się wystąpić na festiwalu Opole 2009 i zająć II nagrodę. Sara próbowała tez swoich sił w trzeciej edycji programu "Mam talent!" w TVN.

ZOBACZ: POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2018 kto wystąpi? Pełna lista artystów, którzy zaśpiewają w Sopocie