Wczorajszego wieczoru odbyła się uroczysta premiera filmu „Maria Skłodowska-Curie”, opowiadająca historię Polki, która została dwukrotną laureatką Nagrody Nobla. Na premierze filmu pojawiła się plejada gwiazd, w tym Karolina Gruszka, która wciela się w tytułową postać. Kto jeszcze?

Oczywiście największy szum wywołało pojawienie się Dody, która zachwyciła swoją delikatną i niezwykle subtelną kreacją.  Zamiast eksponować swój seksapil, piosenkarka zdecydowała się na kreację dopasowaną, podkreślającą jej idealną figurę. Nic dziwnego, że wielu nie mogło oderwać od niej wzroku.

ZOBACZDODA na premierze filmu "Maria Skłodowska-Curie"

Na czerwonym dywanie pozowała także Karolina Gruszka (odtwórczyni głównej roli) oraz Izabela Kuna, gwiazda niedawnej okładki Gali. W filmie wciela się w siostrę noblistki, Bronisławę Skłodowską. Na premierze filmu „Maria Skłodowska-Curie” pojawili się także: Daniel Olbrychski, Katarzyna Herman oraz Małgorzata Foremniak.

Nie zabrakło także Karoliny Szostak, która od paru miesięcy nie przestaje zaskakiwać swoją piękną figurą. Pojawiły się także aktorki, które rozpoczynają swoją przygodę z wielkim światem show-biznesu - Anna Lucińska oraz Joanna Jarmołowicz. 

Zobaczcie w naszej galerii, kto się pojawił!