Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz są już dwa lata po ślubie. Para raczej trzyma się z dala od medialnego zgiełku. Zakochani bardzo strzegą swojej prywatności, próżno szukać ich na okładkach magazynów. Na szczęście pozostają jeszcze Instagramy gwiazd, na których mamy okazję podejrzeć ich prywatne fotografie.

Jak to bywa w przypadku zakochanych, Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz spędzili Walentynki razem. Zakochani pochwalili się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Warto jednak dodać, ze Grzegorz Hyży po raz pierwszy umieścił na Instagramie tak prywatne zdjęcie z ukochaną. Na fotografii Agnieszka Hyży pozuje bez makijażu.

ZOBACZ: AGNIESZKA POPIELEWICZ I GRZEGORZ HYŻY tak uczcili pierwszą rocznicę ślubu [ZDJĘCIA]

Z kolei Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie ze ślubu! To pierwsze ślubne zdjęcie, jakim para podzieliła się z fanami. Przypomnijmy, że zakochani wzięli ślub w Rzymie, w Pałacu Senatorskim na Kapitolu. Całą uroczystość chcieli zachować w tajemnicy, stąd o tym wydarzeniu wszyscy dowiedzieli się niemal tydzień później. Para potwierdziła więc rewelacje w oświadczeniu, które wystosowała na Facebooku.

Miło nam poinformować, że wstąpiliśmy w związek małżeński. Uroczystość miała charakter bardzo osobisty i prywatny (w gronie najbliższej rodziny). Z tego powodu też nie przekazywaliśmy i nie zamierzamy przekazywać szeroko rozumianej prasie informacji oraz zdjęć z nią związanych. Dziękujemy Wam bardzo za okazane zrozumienie, wsparcie i gratulacje. Agnieszka i Grzesiek - napisała wówczas na Facebooku Agnieszka Hyży.

Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia pary!