Wokalista został poodbno wybrany do roli trenera "The Voice of Kids" ze względu m.in. na swój dobry kontakt z dziećmi, którym wykazuje się nie tylko na co dzień jako ojciec, ale także którym popisał się już w telewizji. Hyży jest ojcem bliźniąt, które są owocem związku z jego poprzednią żoną muzyka, Mają Hyży. Piosenkarz miał także  już okazję sprawdzić się jako juror w innym talent show z udziałem dzieci. Chodzi o format "Mali Giganci", który był emitowany przez w zeszłym roku przez stację TVN. I to właśnie w tym programie Hyży udowodnił, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, co teraz przełożyło się na kolejną propozycję - tym razem Telewizji Polskiej.

ZOBACZ: GRZEGORZ HYŻY znów zostanie ojcem? "To Agnieszka tworzy ten dom. Ja przy rodzinie się wyciszam"

Zdjęcia do premierowej produkcji "The Voice of Kids" mają powstawać już w sierpniu, a pierwszy odcinek show mamy zobaczyć w telewizyjnej Dwójce zimą 2018 roku.

"The Voice of Kids" to dziecięcy odpowiednik popularnego talent show "The Voice of Poland", z tym zastrzeżeniem, że w tym programie wystąpią utalentowane wokalnie dzieci jedynie w wieku od 6 do 14 lat. Na starszych chętnych do profesjonalnego śpiewania na wielkich scenach czeka ósma edycja show "The Voice of Poland" z Michałem Szpakiem w roli nowego jurora i trenera.

Jak Grzegorz Hyży poradzi sobie w nowej medialnej roli? Mamy nadzieję, że przekonamy się już w nowym sezonie telewizyjnym! Póki co trzymamy za niego mocno kciuki, życzymy mu powodzenia i przede wszystkim – duuuuuuuuużo cierpliwości ;-)