Przypomnijmy, że Grzegorz Hyży swoją karierę z show-biznesem zaczął od udziału w programie X Factor. Szybko podbił serca publiczności. Z pewnością pomogła mu w tym jego ówczesna partnerka, żona Maja Hyży. Zarówno Grzegorz, jak i Maja dotarli wówczas do finałowego odcinka programu, niestety kilka miesięcy po finale para się rozstała. Obecnie Grzegorz Hyży jest w związku z prezenterką telewizyjną, Agnieszką  Popielewicz. Para wzięła ślub w lipcu 2015 roku.

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz są razem od trzech lat. Dokładnie pilnują, by ich prywatność była szanowana. Czasami zdarza się im ujawniać szczegóły ze swojego życia prywatnego, ale robią to bardzo dyskretnie i bardzo rzadko.

Tym razem Grzegorz Hyży specjalnie dla czytelników magazynu „Gala” zrobił wyjątek. Muzyk opowiedział o tym, co go łączy z żoną. Okazuje się, że Agnieszkę i Grzegorza łączy... pasja do pracy! 

 Agnieszka też pracuje w show-biznesie, więc świetnie rozumie wymogi mojego zawodu. Dzięki temu łatwiej nam planować wspólne życie: od dalekosiężnych planów po prozaiczną organizację codziennego życia. Potrafimy się dla siebie nawzajem poświęcić, wiedząc, kto akurat ma ważniejsze obowiązki na głowie.

Żona jest Twoją wielką fanką. Widziałam, że na Instagramie promuje Twoją płytę. Prawdziwe partnerstwo polega właśnie na
wzajemnym wspieraniu się. Kibicujemy sobie nawzajem, bo dla nas obojga rozwój osobisty to podstawa szczęścia.

Myślisz, że życie z artystą jest dla partnerki trudne?

Tak, ale to właśnie dzięki żonie mogę o wiele łatwiej pogodzić obowiązki zawodowe z prywatnymi. Okres pracy twórczej jest czasami
tak intensywny, że siłą rzeczy codzienność staje się odpowiedzialnością tej drugiej strony. Gdy jestem w trasie, ona czeka na mnie w domu. Tworzy ten dom. Rozumie też moją potrzebę samotności. Ale wierzę, że prawdziwy mężczyzna nawet w pędzie pracy znajduje czas dla rodziny. Ja przy rodzinie się wyciszam.

Grzegorz Hyży powiedział także, czy myśli o ponownym zostaniu ojcem. Przypomnijmy, że Grzegorz Hyży z poprzedniego związku z Mają Hyży ma dwóch pięcioletnich synów. Czy znów zostanie ojcem?

Czas pokaże - powiedział w wywiadzie. 

Czyżby Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży planowali powiększyć rodzinę? Dowiemy się niebawem!