Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunatpodpisali kontrakt z Apartem, w skład którego wchodzi ekskluzywna marka zegarków Albert Riele. Celia i Grzegorz zostali ambasadorami eleganckich zegarków. Jak wiadomo, Krychowiak i jego narzeczona uwielbiają modę, drogie dodatki i szeroko pojęty luksus. Niedawno mogliśmy oglądać pierwsze zdjęcia z kampanii Albert Riele z udziałem Krychowiaka i Jaunat, a już teraz możemy zobaczyć ich w uroczej reklamie:

Na pewno Celia i Grzegorz świetnie się bawili podczas nagrywania spotu promocyjnego marki Albert Riele. Widać to w filmiku! Oboje wypadli bardzo naturalnie. To pierwsza reklama, w jakiej Grzegorz Krychowiak pojawia się razem ze swoją partnerką. Wcześniej Celię mogliśmy przede wszystkim oglądać na jej Instagramie, gdzie często zamieszcza selfies z Krychowiakiem.

Piłkarze reprezentacji Polski oraz ich żony są świetnym kąskiem dla reklamodawców. Dopiero co informowaliśmy, że Anna Lewandowska podpisała nowy kontrakt reklamowy - z marką Head & Shoulders. Lewandowska została twarzą szamponów, które wcześniej reklamował jej mąż, Robert Lewandowski. Teraz czekamy, kiedy w telewizji pojawią się spoty z Mariną Łuczenko i Wojtkiem Szczęsnym oraz z Sarą i Arturem Boruc.