Grzegorz Krychowiak otworzył butik w Warszawie. W sobotę, 9 czerwca, odbyła się oficjalna inauguracja marki Balamonte z ekskluzywną usługą  made to measure. Butik Krychowiaka znajduje się w samym sercu Warszawy, w klimatycznej kamienicy przy ul. Wiejskiej 11. Na wielkim otwarciu pojawiły się gwiazdy, m.in. Gosia Baczyńska, Marta Kuligowska, Bogna Sworowska,  Anna Męczyńska, Dorota Williams i Mateusz Hładki. Oczywiście nie mogło także zabraknąć samego Grzegorza Krychowiaka. Tego wyjątkowego wieczoru towarzyszyła mu piękna narzeczona, Celia Jaunat. Krychowiak miał na sobie marynarkę, spodnie i koszulę marki Balamonte, zaś Celia zaprezentowała sie gościom w czerwonej, eleganckiej stylizacji. Zobacz zdjęcia z wydarzenia w naszej GALERII.

Grzegorz Krychowiak, jeden z filarów polskiej Kadry Narodowej, słynie nie tylko z gry w piłkę nożną, ale także z zamiłowania do mody i z doskonałego stylu. Zawsze nienagannie ubrany, stosownie do okazji i zgodnie z panującymi trendami, stał się wzorem dla wielu mężczyzn. To właśnie skłoniło go do podzielenia się swoją modową pasją z innymi. Tak powstała marka Balamonte.

ZOBACZ TEŻ: Miss Mundialu 2018. Kim jest Marysia Horbulewicz?

Oprócz usługi made to measure (szycia na miarę), w salonie można kupić kolekcję ready-to-wear (gotową do noszenia), która inspirowana jest włoskim stylem. W kolekcji Balamonte dominują intensywne odcienie granatu i szarości, butelkowa zieleń oraz beże. Powtarzającym się wzorem jest wciąż modna krata, którą coraz chętniej wybierają do swoich stylizacji mężczyźni, także w Polsce. Do uszycia kolekcji zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości - wełny, kaszmiry, jedwabie oraz len, które pochodzą od renomowanych włoskich producentów (takich jak np. Loro Piana, Carnet, Scabal, Dormeuil), a garnitury są szyte we Włoszech. W kolekcji nie brakuje także koszul. Uzupełnieniem są jedwabne krawaty, poszetki w rozmaite wzory oraz  skórzane akcesoria – torby, portfele, paski oraz buty szyte we włoskiej manufakturze.

Grzegorz Krychowiak jest pomysłodawcą Balamonte, a także twarzą kampanii promującej wiosenno-letnią kolekcję. Zdjęcia do sesji odbyły się w klimatycznym mieszkaniu, w zabytkowej kamienicy przy ulicy Smolnej w Warszawie. Właścicielką mieszkania jest żona znanego krytyka sztuki, współzałożyciela galerii Foksal – Mariusza Tchorka. Wyjątkowym tłem do sesji stały się rzeźby wykonane przez Karola Tchorka - ojca Mariusza, a samo pomieszczenie jest znane m.in. z filmu ,,Polowanie na muchy’’ z 1969r. Zobacz KAMPANIĘ BALAMONTE>>