Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wybrali się po przegranych przez Polskę Mundialu 2018 w Rosji na egzotyczne wakacje, podczas których wypoczywają w drogich willach i luksusowe hotele. Najpierw para pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z willi w Miami, gdzie zatrzymali się w hotelu rodziny Versace - Villa Casa Casuarina! Jakby tego było mało, dalej Krycha i Celia udali się na Bahamy, gdzie niemal cale dnie spędzają na czystych, piaszczystych plażach. I to właśnie na nich oddają się nietypowym pieszczotom, o których dziś mówi cała Polska! Tego filmik to hit sieci!

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat - osobliwe zabawy na Bahama

Z racji na fakt, że Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat odpoczywają na prywatnej plaży na jednej z wysp, to korzystają z niej do woli. Dosłownie! Na jednym z nagrań z Instastories Celii dało się zauważyć, jak ta – próbując zaskoczyć swojego ukochanego – podchodzi go od tyłu i zaczepia go...wkładając palec w jego kąpielówki! I choć może nie brzmi to zbyt oryginalnie, to jednak filmik, który w tempie błyskawicy stał się hitem Internetu, obrazuje to w znacznie bardziej sugestywny sposób!

Ostrzegamy jednak, że oglądacie go na własne życzenie i własną odpowiedzialność! Jak bowiem piszą niektórzy – tego się nie da odzobaczyć! Oto on:

Na chwile obecną nie mamy za bardzo pomysłu, jak skomentować to spontaniczne zachowanie Celii Jaunat...

Zobaczcie jednak, jak zrobił to Franciszek Smuda. Zabawnie?