Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat - gdzie wezmą ślub? Polski piłkarz i francuska modelka są razem już siedem lat. Zaręczyli się podczas wakacji na Bora Bora. To tam Krychowiak zarezerwował małą wysepkę tylko dla nich i zaprosił ukochaną na romantyczną kolację. Celia podobno niczego się nie domyślała, a kiedy piłkarz pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano i włożył jej na palec pierścionek z brylantem, była w niemałym szoku. Teraz para planuje swój ślub. W rozmowie z dwutygodnikiem Flesz, zakochani zdradzili, gdzie odbędzie się ich ceremonia ślubna. Podobnie jak zaręczyny, swój ślub Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat planują w egzotycznym miejscu, na którejś z rajskich wysp: "- Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali"- wyznała para. 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat - ślub. Gdzie, kiedy?

Kim jest Celia Jaunat? Partnerka Krychowiaka to piękna francuska modelka, z którą polski piłkarz dzieli swoje dwie pasje - modę i zakupy. Jak się poznali? Podobno Grzegorz Krychowiak przedstawił się Celii jako... student. Modelka na początku niby nie interesowała się piłkarzem, ale - jak chwali się reprezentant Polski - tak naprawdę Krychowiak zdobył jej serce już pierwszego dnia. Dziś para jest już razem siedem lat i chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w sieci. Dzięki temu mamy okazję podziwiać wdzięki modelki, która podobnie jak jej narzeczony, słynie z zamiłowania do drogich marek i luksusowych ubrań. 

Nic dziwnego, że kiedy magazyn France Football opublikował ranking najseksowniejszych WAGs, znalazła się wśród nich nie tylko żona Roberta Lewandowskiego, Anna, ale również dziewczyna Grzegorza Krychowiaka. Celia Jaunat znalazła się wówczas na szóstej pozycji!

Zdjęcia Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat znajdziecie w GALERII -->