Grzegorz Krychowiak uchodzi za jednego z najbardziej dbających o swój wizerunek polskich piłkarzy. Jak sam przyznawał w wywiadach, moda i zakupy to jego żywioł. Kilka razy jego stylizacje wzbudzały duże kontrowersje. Jedną z nich wyśmiał ostatnio Wojciech Szczęsny.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojciech Szczęsny wyśmiewa kontrowersyjną stylizację Grzegorza Krychowiaka. To początek nowego konfliktu?

Co ciekawe, w poprzednim domu piłkarza, który mieścił się w Hiszpanii, garderoba zajmowała aż... jedno piętro! Grający na pozycji pomocnika defensywnego zawodnik pochwalił się nią w Dzień Dobry TVN

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak chwali się mieszkaniem. Najbardziej zaskakuje jednak...jego garderoba

Grzegorz Krychowiak lubi także podkreślać, że znalazł idealną partnerkę, która rozumie jego potrzeby, wyczucie stylu oraz modowe pasje. Jest nią francuska modelka Celia Jaunat. Zakochani tworzą parę od pięciu lat. Piłkarz lubo rozpieszczać swoją wybrankę: ostatnio udali się na weekend na Ibizę, na której sportowiec pochwalił się imponującą sylwetką.

Tym razem Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat świętowali piątą rocznicę związku. Wiele wskazuje na to, że z tej okazji zakochani wybrali się na romantyczną kolację gdzieś w Paryżu, w którym obecnie przebywają (piłkarz po Euro 2016 został zawodnikiem tamtejszego Paris Saint-Germain).

Życzymy im kolejnych okazji do świętowania i stażu związku znacznie dłuższego niż pięć lat!