Najpierw Anja Rubik i Sasha Knezevic, później Olivier Janiak i Karolina Malinowska. Teraz pora na kolejną parę. Kontrakt z biżuteryjną marką Apart podpisali Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat.

AKTUALIZACJA: W GALERII NOWE ZDJĘCIA Z KAMPANII Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat dla Albert Riele>>

Grzegorz Krychowiak to obecnie tuż za Robertem Lewandowskim jeden z najwyżej wycenianych reklamowo piłkarzy polskiej reprezentacji. Jeszcze niedawno reklamy z udziałem Roberta Lewandowskiego raziły nas w oczy. Piłkarz swoim nazwiskiem sygnował dosłownie wszystko - od szamponów, butów czy odzieży po sieć komórkową. 

 Teraz przyszła jednak kolej na innego piłkarza. Pałeczkę po kapitanie reprezentacji przejmuje Grzegorz Krychowiak.  Czy tam jak Lewandowski, stanie się twarzą największych marek reklamujących się w Polsce? 

Już jakiś czas temu pisaliśmy, że piłkarz podpisał kontrakt z luksusową marką biżuterii, Apart. Wówczas Krychowiak pokazał na swoim Instagramie parę zdjęć zza kulis sesji. Oczywiście towarzyszyła mu na niej ukochana Celia Jaunat, która wspiera swojego ukochanego w każdym podejmowanym przez niego projekcie.

Dziś do mediów dotarły koleje szczegóły tego przedsięwzięcia. Okazuje się, że Celia Jaunat nie tylko towarzyszyła piłkarzowi, ale wraz z nim została ambasadorką marki Albert Riele! Informację potwierdził właściciel, marka Apart na swoim Instagramie.

Grzegorz Krychowiak jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej i europejskiej piłki nożnej,  został ambasadorem Albert Riele. Dziś z przyjemnością informujemy, że ambasadorką damskiej linii ekskluzywnej, szwajcarskiej marki jest zjawiskowo piękna i stylowa Celia Jaunat, prywatnie partnerka zawodnika polskiej reprezentacji - podpisali wspólne zdjęcie pary.

Faktycznie para świetnie się prezentuje. Jak sprawdzili się w roli modeli? Sprawdźcie w naszej GALERII.