Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pod koniec ubiegłego roku zostali amabsadorami marki Apart. Para zastąpiła na tym miejscu Anję Rubik i jej męża, Sashę Knezevica oraz Oliviera Janiaka i Karolinę Malinowską. Para podpisała kontrakt z biżuteryjną marką Apart. Krychowiak i Jaunat promowali wówczas najnowszą, jesienną kolekcje marki zegarków Albert Riele. Niedawno ukazała się wiosenna odsłona kampanii.

Nie od dziś wiadomo, że Grzegorz Krychowiak i i Celia Jaunat uwielbiają drogie dodatki, modę i luksusowe gadżety. Nic więc dziwnego, że marka zaangażowała parę do udziału  w kampanii. W październiku ubiegłego roku podziwialiśmy spot reklamowy z ich udziałem, podczas którego świetnie się bawili. Wypadli bardzo naturalnie i seksownie.

ZOBACZ: KRYCHOWIAK I JAUNAT to już oficjalne! Zostali ambasadorami marki zegarków Albert Riele [NOWE ZDJĘCIA]

Niedawno marka Apart obchodziła 40-lecie istnienia. Z tej okazji do współpracy zaproszono cztery wyjątkowe polskie gwiazdy: Małgorzatę Sochę, Katarzynę Sokołowską, Katarzynę Smutniak oraz Anję Rubik. Dziewczyny wzięły wówczas udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej we Włoszech, a fotografie wykonał genialny Marcin Tyszka.

Niedawno marka Apart zaprezentowała najnowszą wiosenną kolekcję zegarków Albert Riele. Po raz kolejny zaangażowano do kampanii Grzegorza Krychowiaka i jego partnerkę. Jak para wypadła  na sesji? Zobaczcie w naszej GALERII!