Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat są już po ślubie. 29-letni członek polskiej kadry narodowej w piłce nożnej i młodsza od niego o 2 lata francuska fotomodelka powiedzieli sobie "tak" w Wigilię. Świeżo upieczeni małżonkowie już 24 grudnia pokazali zdjęcie z dnia ślubu na swoich oficjalnych profilach na Instagramie. Zarówno pan młody jak i panna młoda mieli na sobie eleganckie garnitury. Piękna żona polskiego piłkarza pochwaliła się także obrączką oraz imponującym pierścionkiem zaręczynowym z ogromnym diamentem. Ceremonia zaślubin najprawdopodobniej miała miejsce w słonecznej Australii, gdzie para przebywała od połowy grudnia.

Krychowiak i Jaunat wzięli ślub w Australii

Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat są parą już od 2011 roku. Zaręczyny pary odbyły się w 2017 roku w trakcie egzotycznego urlopu na Bora-Bora. Jak wynika z wpisów małżonków na Instagramie, Francuzka po ślubie przyjęła nazwisko po mężu.

Serdeczne gratulacje!

Sprawdź, jak Krychowiak i Jaunat prezentowali się w dniu ślubu oraz zobacz obrączkę i pierścionek panny młodej już teraz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Wiśniewski zaręczył się. Kim jest narzeczona lidera Ich Troje?