Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat przebywają obecnie na wakacjach na Bora Bora. To właśnie na tej wyspie na środku Oceanu Spokojnego para oddaje się błogiemu lenistwu, choć bynajmniej nie jest tak, że nie robią nic! Wręcz przeciwnie – Grzegorz i jego wybranka wypoczywaj bardzo aktywnie. Celia nieustająco pozuje do zdjęć, które zapewne z błogą cierpliwością robi jej Grzegorz. W wolnych chwilach, kiedy nie uprawia sportu oczywiście. A ten jest przecież niezwykle bliski jego sercu. Jakim aktywnościom oddaje się zatem na Bora Bora?

ZOBACZ: WOJTEK SZCZĘSNY I GRZEGORZ KRYCHOWIAKRazem na Santorini. Towarzyszyły im ich ukochane. Panie się nie lubią? [DUŻO ZDJĘĆ]

Piłkarz na przemian oddaje się pływaniu, nurkowaniu, wakeboardingowi oraz jeździe na rowerze. A kiedy się już zmęczy, pozwala sobie na drzemkę na hamaku zawieszonym bezpośrednio nad taflą wody Oceanu Spokojnego. I to się nazywa „wakacje życia”! Choć taką frazą równie dobrze można by opisać każdy wakacyjny wyjazd Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak tym razem bawią się na Bora Bora ;-) Zazdrościcie?