Grzegorz Krychowiak był jedną z niekwestionowanych gwiazd minionego Euro 2016, które odbyło się we Francji. Piłkarz występujący na pozycji defensywnego pomocnika po mistrzostwach Europy podpisał iście gwiazdorski kontrakt z Paris Saint-Germain. Opiewał on na imponującą kwotę ponad 30 milionów euro!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak podpisał rekordowy kontrakt na zawrotną sumę i wyjechał z ukochaną na luksusowe wakacje

Grzegorz Krychowiak słynie nie tylko ze świetnych umiejętności piłkarskich, lecz także... z zamiłowania do mody i zakupów. Jego stylizacje wzbudzały wielokrotnie mieszane uczucia, szczególnie płaszcz z futerkowym kołnierzem, którym pochwalił się w listopadzie zeszłego roku, gdy wyjechał do Włoch. Ostatnio modową pasję pomocnika wyśmiał jego kolega z kadry, Wojciech Szczęsny.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojciech Szczęsny wyśmiewa kontrowersyjną stylizację Grzegorza Krychowiaka. To początek nowego konfliktu?

Hobby piłkarza miało również wpływ na dom, w którym mieszkał w Andaluzji, gdy grał w hiszpańskim klubie Sevilla. Jak przyznał w Dzień Dobry TVN, garderoba w jego przestronnej willi zajmowała... całe piętro! Wielu fanów Grzegorza Krychowiaka fakt ten wprawił w osłupienie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak chwali się mieszkaniem. Najbardziej zaskakuje jednak...jego garderoba!

Transfer do paryskiego klubu spowodował, że piłkarz wraz ze swoją narzeczoną Celią Jaunat musiał zmienić miejsce zamieszkania. Fragmentem nowego mieszkania wybranka piłkarza pochwaliła się na Instagramie. Zdjęcie podpisała po prostu nowy dom. Trzeba przyznać, że wnętrza robią naprawdę duże wrażenie: szczególnie ogromne lustro oraz sporych rozmiarów kominek. Podoba Wam się nowe miejsce zamieszkania Grzegorza Krychowiaka i jego partnerki?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak tak zmienił się przez 10 lat. Od zwykłego nastolatka do najbardziej stylowego piłkarza