Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny przyjaźnią się od dziecka. Razem dorastali na boisku, razem trenowali, razem osiągnęli światowy sukces. Bo są przecież gwiazdami nie tylko w Polsce. Krychowiak i Szczęsny to też jedni z najlepszych piłkarzy Reprezentacji Polski. 13 czerwca razem z pozostałymi zawodnikami, w tym z kapitanem Robertem Lewandowskim, polecieli na Mundial do Rosji. Dla Szczęsnego ten czas jest jednak szczególny nie tylko ze względu na Mistrzostwa Świata - jego żona, Marina Łuczenko jest w ciąży i wkrótce urodzi ich pierwsze dziecko. Okazuje się, że Krychowiak wciąż nie może uwierzyć, że jego najlepszy przyjaciel za chwilę zostanie ojcem! Grzegorz skomentował to dla nas w wywiadzie w programie "Gala Studio":

Nie dociera do mnie, że Marina i Wojtek będą rodzicami (śmiech). Ale Wojtek na pewno będzie świetnym ojcem! - powiedział Krychowiak.

Co ciekawe, Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat być może już niedługo także zostaną rodzicami! Polak i piękna Francuzka są już razem 7 lat i zamierzają wkrótce się pobrać. Krychowiak zdradził nam, że "mają takie plany" i myślą o skromnym weselu w gronie najbliższych:

Jakoś chyba nie widzimy takiego wielkiego ślubu, wielkiej fety. Bardziej takie skromne wesele.

Nowy wywiad z Grzegorzem Krychowiakiem w "Gala Studio" obejrzysz PONIŻEJ. Partnerem programu jest marka szwajcarskich zegarków Albert Riele.