Grzegorz Krychowiak to jedna z najbarwniejszych postaci w polskiej reprezentacji. Grający na pozycji defensywnego pomocnika piłkarz zasłynął kilkoma kilkoma kontrowersyjnymi wypowiedziami, m.in. tą, że szafa w jego domu zajmuje całe piętro oraz że jak najbardziej ma świadomość bycia najprzystojniejszym polskim piłkarzem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak chwali się mieszkaniem. Najbardziej zaskakuje jednak...jego garderoba!

Koledzy z reprezentacji przyznają zresztą, że to Grzegorz Krychowiak jest największym modnisiem spśród wszystkich zawodników.

Grzegorz Krychowiak przeszedł do Paris Saint-Germain

Trudno jednak odmówić mu umiejętności piłkarskich na najwyższym poziomie. Po powrocie z Euro 2016 podpisał rekordowy kontrakt z francuskim klubem Paris Saint-Germain (przeszedł do niego z hiszpańskiego Sevilla FC) aż do 2021 r. Opiewa on ponoć na sumę ok 28-30 milionów euro, co jest absolutnym rekordem w historii polskich transferów.

Z tej okazji świętował u boku ukochanej Celii Jaunat. Para przebywała w jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc we Francji, paryskim pałacu Royal Monceau. Wcześniej w miejscu tym bywały takie sławy, jak Coco Chanel, Walt Disney, Robert De Niro, Madonna, Celine Dion i wielu innych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Celia Jaunat: kim jest dziewczyna Grzegorza Krychowiaka?

Tak o swoim transferze mówił Grzegorz Krychowiak:

Zawsze podejmuję decyzje, patrząc tylko na aspekty czysto piłkarskie. Reszta jest drugorzędną sprawą. Choć nie ukrywam, że Paryż to piękne miasto, które Celii i mi bardzo odpowiada. Zapewniam jednak, że nawet takie miejsce jak Paryż nie zmieni mojego podejścia do futbolu – wszystko podporządkowuję piłce nożnej i to jest dla mnie najważniejsze – przekonywał w rozmowie z Przeglądem Sportowym

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na wakacjach w Dubaju

W ramach świętowania sukcesu, Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wybrali się na luksusowe wakacje do Dubaju. Wymownym zdjęciem pochwaliła się na swoim Instagramie ukochana piłkarza.

Dubaï #holidays #flight#plane #Dubaï - podpisała fotografię Celia

PRZECZYTAJ TAKŻE: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak oto historia ich miłości [ZDJĘCIA]