Grzegorz Krychowiak znany jest bowiem ze swojego niebagatelnego stylu, którzy przysporzył mu nie tylko fanów, ale i hejterów, którzy oceniają jego styl noszenia się za nieco zbyt kobiecy. Z jego kożucha z futerkową etolą wyśmiewał swego czasu na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Zbigniew Boniek. Najważniejsze jednak, że ubrania i dodatki Krychowiaka podobają się jego dziewczynie Celii Jaunat, z którą piłkarz spotyka się już od kilku lat, a która sama również nie gardzi stylowymi ubraniami i markowymi dodatkami.

Grzegorz Krychowiak pokazał rodziców

Mimo sławy i popularności, Grzegorz Krychowiak niezbyt chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i raczej wybiórczo pokazuje je na social mediach. Na jego Instargramie najczęściej możemy zobaczyć zdjęcia z boiska lub z dalekich i egzotycznym wakacji. Teraz jednak piłkarz zdecydował się podzielić w swoich social mediach zdjęciem z rodzicami, a święta były przecież ku temu doskonałą okazją!

Na świątecznym zdjęciu widzimy elegancko ubranych rodziców Grzegorza Krychowiaka. Po tym zdjęciu nie mamy wątpliwości, że styl i szyk odziedziczył on właśnie po nich ;-)

A do kogo bardziej podobny jest Grzegorz Krychowiak – do mamy czy do taty?

Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie sami ;-)