Odkąd w polskiej piłce nożnej pojawiło się nowe, żyjące i zarabiające na światowym poziomie, pokolenie, dziennikarze zaczęli baczniej przyglądać się nie tylko samym zawodnikom, ale również im partnerkom. Polacy szybko dorobili się swoich własnych WAGs, czyli żon i dziewczyn piłkarzy, a ich styl życia budzi wielkie emocje.

Mamy więc WAG wysportowaną, czyli Annę Lewandowską. Jest WAG śpiewająca - Marina Łuczenko, czy blogująca, jak Sara Boruc.

Po sukcesie Grzegorza Krychowiaka w niedzielnym meczu z Irlandią, po którym Polacy awansowali do mistrzostw Euro 2016, do tego zacnego grona dołączy również jego partnerka. 23-letnia Celia Jaunat, to piękna Francuzka, która już cieszy się w sieci ogromną popularnością.

Długonoga piękność związana jest z polskim piłkarzem od kilku lat, a jej głównym zajęciem wydają się być zakupy i pozowanie do sugestywnych zdjęć na Instagramie.

Specjalnie dla Was wybraliśmy najgorętsze zdjęcia Celii Jaunat! Zobaczcie, jak prezentuje się seksowna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Mecz Polska-Irlandia - Wygraliśmy! Jedziemy na Euro 2016!