Grzegorz Krychowiak urodził się 29 stycznia 1990 r. w Gryficach. Początkowo był związany z polskimi klubami, takimi jak Stal Szczecin czy Arka Gdynia

Przełom w jego karierze przyszedł w sezonie 2006/2007. Przed nim trafił do akademii francuskiego klubu Girondins de Bordeaux. Właśnie z nim podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt 29 listopada 2007 r. Był to początek jego międzynarodowej piłkarskiej kariery.

Później związany był z takimi klubami, jak Stade Reims, Ligue 1 oraz Sevilla FC. Ostatnio pisaliśmy o jego transferze opiewającym na rekordową w polskim futbolu kwotę ok 30-35 milionów Euro.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak podpisał rekordowy kontrakt na zawrotną sumę i wyjechał z ukochaną na luksusowe wakacje

W polskiej kadrze narodowej znany jest jako najbardziej stylowy zawodnik. Jak sam podkreśla, przywiązuje bardzo dużą wagę do stylizacji, które na co dzień dobiera. W Dzień Dobry TVN okazało się, że garderoba Grzegorza Krychowiaka zajmuje w jego domu... całe piętro! Ostatnio ze stylu piłkarza śmiał się Wojciech Szczęsny.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wojciech Szczęsny wyśmiewa kontrowersyjną stylizację Grzegorza Krychowiaka. To początek nowego konfliktu?

Co więcej, w programie Kuby Wojewódzkiego grający na pozycji pomocnika Krychowiak przyznał, że zdaje sobie sprawę, że jest najprzystojniejszym polskim piłkarzem. Jednak nie zawsze tak było: w naszej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądał jeszcze 9 lat temu jako 17-latek. Aż trudno uwierzyć, że w tak krótkim czasie zmienił się tak bardzo.

Prywatnie partnerką Grzegorza Krychowiaka od blisko pięciu lat jest Celia Jaunat. Piłkarz podkreśla, że rozumie ona doskonale jego zamiłowanie do mody i stylu. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak: oto historia ich miłości [ZDJĘCIA]