Nie od dziś wiadomo, że piłkarz Grzegorz Krychowiak uwielbia modę. Zwłaszcza tę najbardziej luksusową. Dlatego też razem ze swoją partnerką, Celią Jaunat, został niedawno ambasadorem marki zegarków. Natomiast wszyscy miłośnicy mody mogą czerpać inspiracje dotyczące nowoczesnej mody męskiej, zaglądając na Instagram Krychowiaka.

Okazuje się, że Grzegorz Krychowiak poza włoskimi i francuskimi markami ceni też sobie polskie produkty. Ostatnio piłkarz odwiedził warszawski butik marki Kazar. Zmierzył tam kilka par skórzanych butów z nowej kolekcji. Zaszedł do butiku następnego dnia po wygranym meczu z Danią. Jak poinformowała nas ekipa butiku Kazar:

Grzegorz Krychowiak wybierałw butiku Kazar buty dla ukochanej Celii i siebie. Spędził w butiku sporo czasu i finalnie wyszedł z trzema wielkimi torbami pełnymi butów. Nie wiemy, ile par wybrał dla siebie, a ile dla swojej ukochanej, ale na pewno zakupy zaliczył do udanych!

Pewnie już wkrótce na Instagram Grzegorza i Celii trafią nowe zdjęcia stylizacji z obuwiem Kazar w roli głównej. Czekamy!

ZOBACZ TAKŻE: Polskie WAGS na eleganckim przyjęciu! Tak świętowały urodziny Sary Boruc [ZDJĘCIA]