Grzegorz Krychowiak zmienił klub. Polski piłkarz przeszedł z Saint Germain do FC Lokomotiv. Czy to oznacza, że Krychowiak przeprowadza się do Rosji? Do tej pory Grzegorz razem ze swoją narzeczoną, Celią Jaunat, mieszkał w Paryżu. Francję uważa za swoje miejsce na świecie, tam czuje się najlepiej, tam uczył się też stylu. Dziś Krychowiak uchodzi za najlepiej ubranego piłkarza polskiej reprezentacji, choć niektóre jego zakupy, jak na przykład naturalne futra, budzą kontrowersje. Jednak jeśli Krychowiak przeniesie się do Moskwy, to w końcu będzie miał okazję, by w nich chodzić. Piłkarz dziś potwierdził, że przeszedł do FC Lokomotiv. Czy potwierdził też przeprowadzkę do Rosji? Sprawdź!

Grzegorz Krychowiak 24 lipca zamieścił na swoim Instagramie wymowne zdjęcie. Trzyma na nim w dłoniach koszulkę z numerm 7 i z logo FC Lokomotiv. To znak, że zdecydował się zmienić klub. Jak wiadomo, każda zmiana klubu równa się zmianie życia. Piłkarz i jego rodzina opuszczają dotychczasowe miejsce zamieszkania i przenoszą się tam, gdzie wskazuje kontrakt. Niemal na pewno Krychowiak z  Celią Jaunat przeprowadzą się więc do Rosji. Dla Grzegorza może to być tzw. "dobra zmiana". W poprzednim klubie nie grał w pierwszym składzie, przez co zmarnował kilka sezonów. A piłkarz, aby się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, musi regularnie grać. Krychowiak napisał pod zdjęciem, że jest bardzo zadowolony ze zmiany barw. Natomiast Celia, która kocha modę, z pewnością poczuje się w Moskwie jak ryba w wodzie. W końcu stolica Rosji jest także nową stolicą mody! Nie brakuje tam luksusowych butików i monumentalnych centrum handlowych, a na ulicach roi się od milionerek z markowymi torebkami. Jeśli oczywiście Jaunat zdecyduje się przenieść do Rosji z Krychowiakiem...

Dodajmy, że w klubie Lokomotiv Grzegorz będzie grał na boisku m.in. z Maciejem Rybusem, który również jest członkiem polskiej reprezentacji. Ostatnio było o nim głośno z powodu ślubu z piękną Laną. Co więcej, Rybus wkrótce zostanie ojcem! Lana jest w zaawansowanej ciąży. Nie tak dawno na świat przyszło też dziecko Wojciecha Szczęsnego. Marina Łuczenko w czerwcu urodziła syna. Czy i Krychowiak w końcu zdecyduje się na powiększenie rodziny...?

 

So happy to sign with @fclokomotiv #lokomotiv

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) Lip 24, 2018 o 6:31 PDT

ZOBACZ TEŻ: