W końcu poznaliśmy płeć dziecka Marka Kondrata i Antoniny Turnau. Chłopiec czy dziewczynka? Odpowiedź na to pytanie niespodziewanie zdradził w mediach sam dziadek. Dzięki temu wiemy już, że 68-letni aktor i 38 lat młodsza od niego żona w marcu 2018 roku przywitali na świecie córkę. Z wywiadu wynika, że znany muzyk jest wręcz zafascynowany swoją małą wnuczką.

- Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko. Teatr dla dzieci - nawet ten domowy - to sprawa serio. I muszę pani powiedzieć, że tego rodzaju kontakt coraz częściej uznaję za jedyny naprawdę ważny - powiedział Grzegorz Turnau w wywiadzie dla "Urody życia".

Płeć dziecka Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Córka ze związku z Antoniną Turnau to trzecie dziecko Marka Kondrata. Imię dziewczynki nadal pozostaje tajemnicą. Przypomnijmy, że aktor ma jeszcze dwóch dorosłych synów z poprzedniego małżeństwa - Mikołaja (ur. 1974) i Wojciecha (ur. 1980).

Zobacz zdjęcia Marka Kondrata i Antoniny Turnau w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SYLWIA GRZESZCZAK wreszcie pokazała córkę. Bogna skończyła 3 lata [FOTO]