Jednym ze sponsorów obecnej edycji programu była marka GUESS. W ramach współpracy w studio the Voice powstał specjalny GUESS Room, w którym prowadzący – Maciek Musiał przeprowadzał rozmowy z Uczestnikami między innymi na temat ich stylizacji. W sobotę Aleksandra Węglewicz zaprezentowała się w dwóch przepięknych długich sukniach Marciano GUESS z premierowej kolekcji jesień/zima 2014. W stylizacji GUESS wystąpił również Zwycięzca programu – Juan Carlos Cano – oczywiście jak zwykle wybrał kolor czarny. :)

Podczas finału również Maciek Musiał miał na sobie ubrania marki GUESS Jeans. Stylizację Maćka wybrali internauci. Od 3 do 22 maja na specjalnie dedykowanej stronie www.guess.tvp.pl odbył się konkurs dla fanów marki i programu, w którym internauci mogli głosować na jedną z czterech zaproponowanych stylizacji marki GUESS. W stylizacji, która zdobyła najwięcej głosów  Maciek wystąpił podczas wielkiego finału. W konkursie do wygrania były karty prezentowe ufundowane przez Markę GUESS.

To nie koniec niespodzianek jakie GUESS przygotował dla Fanów programu the Voice of Poland. W czerwcu w jednym ze sklepów GUESS w Warszawie odbędzie się mini koncert i spotkanie z całą czwórką Finalistów. Szczegóły już wkrótce między innymi na profilu GUESS na Facebooku