„The Voice od Poland”. Aleksandra Nizio, Magdalena Paradziej, Przemek Radziszewski i Gracjan Kalandyk zaprezetowali się zgromadzonej publiczności w wybranym przez siebie repertuarze. Koncert odbył się na scenie zlokalizowanej na pierwszym poziomie centrum, a poprowadził go Tomasz Kammel. Na zakończenie organizatorzy mieli dla zgromadzonej Publiczności świąteczną niespodziankę – Uczestnicy poprzednich edycji the Voice of Poland - Ernest Staniaszek, Wojtek Baranowski, Karol Dziedzic i Michał Chmielewski – przedpremierowo wykonali utwór „Kolęda do Gwiazd”, który właśnie wspólnie nagrali. Po zakończonym koncercie Fani programu mogli zrobić sobie zdjęcia i wziąć autografy od wykonawców.

Finaliści otrzymali również specjalne upominki od marki GUESS – zegarki z kolekcji jesień/zima 2014 – GUESS BLUE PRINT – model JET SETTER dla niej  i RIGOR - dla niego.

Podczas koncertu w Złotych Tarasach Finaliści The Voice of Poland mieli okazję zaprezentować pełnię swoich umiejętności wokalnych i scenicznych. Reakcja publiczności zgromadzonej w Złotych Tarasach była dla nich cennym doświadczeniem przed finałowym starciem w programie, które  nastąpi w sobotę, 6 grudnia” – powiedziała  Magdalena Sibiga z firmy „Rochstar”, producenta programu.