Gwen Stefani i Blake Shelton zaręczyli się po 5 latach związku. Informację zamieściła na swoim Instagramie wokalistka, publikując zdjęcie z imponujących rozmiarów pierścionkiem. Niedługo później ta sama fotografia pojawiła się na profilu muzyka, który przyznał: - Gwen, dziękuję za uratowanie mojego 2020 roku... i reszty życia. Kocham Cię. Usłyszałem TAK! 

Gwen Stefani i Blake Shelton zaręczyli się

Gwen i Blake poznali się na planie amerykańskiej edycji "The Voice", w której oboje zasiadają na fotelach trenerów. Niemal od razu stali się nierozłączni, chociaż sami przyznali, że początkowo ich relacja miała być jedynie sposobem na odreagowanie niedawno zakończonych małżeństw. Ostatecznie okazało się, że para muzyków pomogła sobie nawzajem w uleczeniu złamanych serc i jednocześnie odnalazła wyjątkowe uczucie.

- Gwen uratowała mi życie. Kto inny mógłby tak dobrze zrozumieć, jak to jest przechodzić przez głośny rozwód z innym muzykiem? - wyznał Shelton w jednym z wywiadów.

51-letnia Gwen Stefani ma za sobą 14-letnie małżeństwo z gitarzystą zespołu rockowego Bush Gavinem Rossdale'em, z którym ma trójkę dzieci. Blake Shelton był wcześniej żonaty z wokalistką country Mirandą Lambert, ale ich związek zakończył się rozwodem w 2015 roku.

Zdjęcie pierścionka zaręczynowego Gwen Stefani obejrzycie w naszej galerii.