Gwen Stefani wraz z Gavinem Rossdalem pobrali się w 2002 roku. Już cztery lata później na świat przyszło pierwsze dziecko pary  - chłopiec Kingston James McGregor. Zaledwie dwa lata później Gwen Stefani urodziła kolejnego chłopca – Zumę Nestę Rocka, a w marcu 2014 roku na świat przyszedł Apollo Bowie Flynn.

Życie Gwen Stefani nie było jednak kolorowe. Gdy w 2015 roku artystka po 13 latach związku wniosła d do sądu pozew o rozwód, tłumaczyła rozstanie „różnicami nie do pogodzenia”.

"Choć zdecydowaliśmy o zakończeniu naszego małżeństwa, to nadal będziemy wspólnie opiekować się naszymi wspaniałymi synami, których dobro jest naszym największym priorytetem" - napisała w przesłanym do mediów oświadczeniu Gwen Stefani.

Choć o kryzysach w jej małżeństwie mówiło się od lat, to jednak Gwen Stefani utrzymywała, że wciąż z mężem utrzymuje dobre stosunki. Zaledwie kilka miesięcy temu  na jaw wyszło, że Gavin Rossdale zdradził gwiazdę z …nianią!  Podobno wokalistka przejrzała wiadomości męża, znalazła jego korespondencję z niańką i dlatego złożyła papiery rozwodowe.

Zobacz: ZDRADZANE Z NIANIAMI Gwen Stefani, Sienna Miller, Jennifer Garner – poznaj ich historię

Muzyk przyznał się do romansu, który trwał podobno trzy lata. W tym czasie Gwen była w ciąży z trzecim synem, Apollo. Decyzja o rozwodzie byłą więc natychmiastowa. Po trudnych chwilach i ciężki rozstaniu, gwiazda znalazła pocieszenie w ramionach muzyka Blake’a Sheltona. Para poznała się na planie programuThe Voice.

Gwen Stefani i Blake Shelton są dziś szczęśliwą parą i nie odrywają od siebie oczu. Co więcej, padają plotki, że Gwen Stefani spodziewa się córeczki! Nie są to jednak potwierdzone informacje, gdyż gwiazda tuż po narodzinach trzeciego syna zapowiedziała koniec z planowaniem rodziny.

Dziś Gwen Stefani jest szczęśliwą mamą trzech chłopców, którzy chętnie pozują ze znaną mamą do zdjęć. Wyglądają na nich naprawdę uroczo!