Gwen Stefani i Blake Shelton pobrali się 3 lipca na ranchu w Oklahomie (USA). Patrząc na romantyczne zdjęcia z wesela, na myśl nasuwa się tylko jedno - ach, co to był za ślub! 

Ślub Gwen Stefani i Blake'a Sheltona - zdjęcia

Gwen Stefani i BlakeShelton poznali się na planie amerykańskiej edycji "The Voice" Jak mówią, szybko między nimi zaiskrzyło. Początkowo ich relacja miała być jedynie sposobem na odreagowanie niedawno zakończonych małżeństw. Ostatecznie okazało się, że są dla siebie po prostu stworzeni. Po sześciu latach związku i siedmiu miesiącach od zaręczyn pobrali się.

Piosenkarka kilka dni po uroczystości podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami ze ślubu i wesela, które odbyło się w należącym do Sheltona ranczu w Oklahomie. Jak podają zagraniczne portale, podobno specjalnie na tę okazję na muzyk zbudował na terenie swojej posiadłości niewielką kaplicę.

3 lipca 2021 marzenia się spełniają. Kocham Cię, Blake - napisała wokalistka.

Pod zdjęciem w szalonej, drugiej kreacji projektu Very Wang stwierdziła natomiast, że wesele z Sheltonem (muzykiem country - red.) zobowiązuje do założenia "imprezowej sukienki".

Wygląda na to, że ceremonia była wręcz skrojona na miarę. Idealnie pasowała do stylu Gwen i Blake'a - zarówno suknie gwiazdy, tort, czy dekoracje oddawały charakter pary. Panna młoda zaprezentowała się w dwóch sukniach ślubnych projektantki Very Wang. Obie kreacje miały głęboki dekolt w kształcie serca, dopasowany gorset i tiulowy dół. Jedna z nich była jednak znacznie krótsza i dodatkowo ozdobiona błyszczącymi aplikacjami. Kropką nad i były wysokie białe kowbojki nawiązujące do stylu country.

Zdjęcia ze ślubu Gwen Stefani i Blake'a Sheltona znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Gwen Stefani i Blake Shelton zaręczyli się! Pierścionek wokalistki robi wrażenie