Ostatnimi czasy życie Gwen Stefani stało się jednym z głównych tematów, podejmowanych przez kolorową prasę. Wszystko za sprawą zawirowań w życiu osobistym gwiazdy: w zeszłym roku gruchnęła wieść, że po 13 latach małżeństwa piosenkarka rozwodzi się ze swoim partnerem Gavinem Rossdalem. Para doczekała się trzech synów: Kingstona, Zumy i Apolla. 

Jeszcze w tym samym roku świat obiegła informacja, że gwiazda ma nowego partnera, Blake'a Sheltona. Para potwierdziła te doniesienia pod koniec roku. Jakiś czas później pojawiły się plotki, że wokalistka spodziewa się dziecka. Do tej pory jednak informacja ta nie została potwierdzona. 

Głośno zrobiło się również o twarzy Gwen Stefani. Fani i internauci zauważyli, że w jej wyglądzie zaszły duże zmiany. Od razu pojawiły się spekulacje, że wokalistka korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Co stoi za uwydatnieniem kości policzkowych i zmiany owalu twarzy? O opinię poprosiliśmy eksperta z zakresu medycyny estetycznej.

Na pewno w czoło został wstrzyknięty botox, gdyż Gwen ma mocno uniesione końcówki brwi - to tzw. Mefisto, po którym często poznaje się twarz poddaną temu zabiegowi. Uwydatnione usta to z kolei działanie kwasu hialuronowego. Z pewnością wypełniacze zastosowano również, aby podkreślić kości policzkowe i wysmuklić twarz. Prawdopodobnie - ale tego nie jestem pewna - wstrzyknięto również botox w brodę, gdyż możemy na zdjęciach zaobserwować efekt zmiany owalu twarzy i jej wydłużenie. - mówi nam specjalistka medycyny estetycznej, pragnąca zachować anonimowość. 

 >> PRZECZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ, KTO SIĘ POJAWIŁ!Gwiazdy na gali American Music Awards 2015! [FOTO]