Uczestniczka programu "American Idol" - Casey Goode, niedawno została mamą. Jej synek przyszedł na świat 18 września i niedługo po narodzinach uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. - U Maxa wykryto COVID-19 w sobotę rano. W środku nocy dostał gorączki i zabrano go na izbę przyjęć. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że zaraził się przez bezpośredni kontakt z lekarzem, który opiekował się nim na początku tygodnia - napisała młoda mama na Instagramie.

2-tygodniowy syn uczestniczki "Idola" ma koronawirusa

Casey Goode przyznała, że wiadomość o zakażeniu syna była dla niej ogromnym szokiem. Obecnie razem z dzieckiem przebywa w szpitalu, chociaż sama nie wykazuje żadnych objawów koronawirusa.

- Obecnie razem z synem poddaję się kwarantannie na oddziale intensywnej opieki pediatrycznej. Traktują mnie tak, jakbym również się zaraziła i miała otrzymać pozytywny wynik testu, chociaż jeszcze nie wykazuję żadnych objawów. Nie jestem pewna, co będzie dalej, ale spodziewam się, że przez jakiś czas będę offline, kiedy będziemy dochodzić do siebie - przyznała.

O tym, jak obecnie czuje się chłopiec, napisał na Instagramie partner Casey: - Jego gorączka spadła od czasu, kiedy został przyjęty do szpitala, ale na wszelki wypadek podano mu tlen. Jesteśmy pozytywnie nastawieni, ale prosimy o przesyłanie nam dobrych myśli i energii. 

ZOBACZ TEŻ: DOROTA GARDIAS opublikowała pierwszy post po wyjściu ze szpitala: "Popłakałam się"