To trzeba mu oddać! Raf Simons - dyrektor kreatywny domu mody Calvin Klein ma niezwykłą umiejętność przewidywania trendów! Jak się okazuje, nie tylko tych modowych lecz także… kinowych! Dlaczego? Jeszcze zanim Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła swój finalny werdykt w kategorii Najlepszy Film Roku (nie obyło się bez „historycznej wpadki”), Simons zdążył zrealizować wiosenną kampanię wizerunkową bielizny Calvin Klein. Wystąpili w nim właśnie główni aktorzy z nagrodzonego najważniejszym Oscarem filmu „Moonlight”. Zapozowali równie dobrze jak zagrali w najgłośniejszym obrazie sezonu?

ZOBACZ: OSCARY 2017: ZWYCIĘZCY "La La Land" z 6 Oscarami, "Moonlight" najlepszym filmem!

W sesji, której autorem jest ulubiony fotograf Rafa Simonsa - Willy Vanderperre - wystąpili Mahershala Ali (aktor zdobył Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego), przystojny i atletyczny Trevante Rhodes, oraz młodzi Alex Hibbert i Ashton Sanders. Simons nie tylko zaangażował obiecujących artystów do swojej sesji, ale także ubrał ich od stóp do główna na niedzielną galę. Wszyscy czterej prezentowali się doprawdy znakomicie!

O tym, dlaczego właśnie tych aktorów Simsons zaprosił do sesji dla domu mody Calvin Klein, poinformował w specjalnym komunikacie. Co w nim napisał?

„Ta kampania to wyraz uznania dla wspaniałych aktorów, którzy pokazali nam, jak trudno być sobą we współczesnym świecie”.

Fakt, aktorzy dali w filmie Barry’ego Jenkinsa z siebie naprawdę dużo. W reklamie Calvina Kleina musieli za to dosyć dużo odkryć.  Nie mamy jednak nic przeciwko. Te zdjęcia, mimo minimalistycznej formy, naprawdę robią wrażenie!

A jak Wam się podobają? Zobaczcie wszystkie odsłony tej kampanii w naszej GALERII!