We wtorek w ciągu dnia odbyła się konferencja prasowa znanej marki fryzjerskiej BaByliss. Marka zaprezentowała podczas niej nową ofertę sprzętów przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów. Nowym modelom lokówek i  prostownic przyglądała się cała plejada gwiazd. Była wśród nich m.in. Agnieszka Cegielska, która jest ambasadorką tej marki. Kto jeszcze przybył, żeby zapoznać się z nowymi funkcjami sprzętu BaByliss?

ZOBACZ: DAWID WOLIŃSKI o pierwszym pokazie mody: Wystąpiło w nim tylko 13 modelek, bo na tyle starczyło mi pieniędzy"

Na spotkaniu, podczas którego zaprezentowano nowe produkty marki, obok pogodynki TVN-u pojawiły się też m.in. Hanna Lis, Weronika Rosati, Katarzyna Warnke, Miss Polonia Izabella Krzan i Tamara Arciuch.

Gwiazdy w zdecydowanej większości zaprezentowały się w luźnych, wiosennych stylizacjach, choć nie zabrakło też nieco bardziej eleganckich i formalnych zestawów.

Kobiece sukienki wybrały dla siebie Tamara Arciuch i Agnieszka Cegielska. Krótka sukienka podkreśliła zgrabne nogi pogodynki TVN, która poprowadziła spotkanie. Hanna Lis po raz kolejny postanowiła zaprezentować na sobie T-shirt od Łukasza Jemioła, a Kasia Warnke i Weronika Rosati postawiły na obcisłe, casualowe dżinsy.

POLECAMY: TOMASZ CIACHOROWSKI obchodzi urodziny! Które to już?

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się wszystkie gwiazdy na konferencji marki BaByliss.

Która wyglądała najlepiej? Widać, że gwiazdy poczuły już wiosnę?