W czwartek wieczorem wręczono nagrody Elle Style Awards. Statuetki miesięcznika Elle są przyznawane co roku, a na uroczystą galę zaprasza się przedstawicieli szeroko pojętej polskiej mody - od projektantów i modelek, po blogerów, dziennikarzy, menedżerów agencji castingowych i ikony stylu.

Laureaci Elle Style Awards 2016

W tym roku statuetki Elle trafiły do Julii Banaś (modelka roku), Magdy Butrym (projektantka roku), duetu MISBHV (marka roku; przypomnijmy, że MISBHV triumfowało na tygodniu mody w Nowym Jorku), Marcina Kempskiego (fotograf roku) i Soni Szóstak (odkrycie roku). Jessica Mercedes Kirschner dopiero co wróciła z Nowego Jorku, gdzie oglądała na żywo pokaz kolekcji Kenzo dla H&M. Magda Butry rzadko bywa na galach, ale tym razem zrobiła wyjątek. Polska projektantka ubiera m.in. Kim Kardashian. Galę rozdania Elle Style Awards uświetnił pokaz nowej kolekcji Bohoboco.

ZOBACZ TAKŻE: Jessica Mercedes Kirschner z nagrodą Glamour. Została Ikoną Stylu!

Na czerwonym dywanie pozowały gwiazdy. Pojawiły się m.in. Joanna Przetakiewicz, Renata Kaczoruk, Joanna Krupa, Kasia Skrzynecka i Maffashion. Nie zabrakło także Macieja Zienia, Natalii Przybysz, Anny Czartoryskiej i Karoliny Gilon. Nas zachwyciły stylizacje modelek Julii Banaś, Marty Dyks i Edyty Zając. Uwagę zwracała także długa złota suknia Kasi Stankiewicz. Pochwały również dla Maffashion za stonowany, ale nie nudny look.

Zobaczcie, na jakie stylizacje postawiły gwiazdy - ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII

Na zdjęciu Monika Stukonis, redaktor naczelna miesięcznika "Elle", i Joanna Przetakiewicz