Trzecią edycję hitowego show TVN wygrała Zuza Kołodziejczyk (czytaj więcej na ten temat), która pokonała w finale trzy inne kandydatki do tytułu nowej gwiazdy polskiego modellingu. 

Prowadzony na żywo odcinek finałowy poprowadziła Joanna Krupa, która wystąpiła w pięknej, podkreślającej jej fantastyczna figurę kreacji projektu Dawida Wolińskiego. Wraz z Krupą program poprowadził także Michał Piróg, a w przerwie między zmaganiami finalistek wystąpiła Patricia Kazadi, która wykonała swój najnowszy singiel "Shake The World". W studiu nie mogło też zabraknąć Anji Rubik, która w programie pełni rolę mentorki przyszłych koleżanek po fachu.

Finalistkom kibicowały również gwiazdy poprzednich edycji programu: na widowni widzieliśmy Michalinę Manios i Kasię Smolińską. Nie zabrakło też gwiazd stacji TVN, w studiu pojawiły się m.in Daria Widawska i gwiazda serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka, której jak zawsze towarzyszył chłopak. Relację na żywo podczas odcinka prowadziły blogerki Jessica Mercedes i felietonistka magazynu "Glamour" Macademian Girl.

Zobacz, jak o emocjach przed finałem mówiła Zuza Kołodziejczyk:

I Marcela Leszczak:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tamara Subbotko - Na wysokich obcasach