Gala Critics' Choice Awards to jedna z najważniejszych imprez zagranicznej branży filmowej. Sezon rozdania nagród w Hollywood trwa w najlepsze. To nic innego jak zacięty wyścig po Oscary. Najważniejszą z nagród, obok upragnionej złotej statuetki w kształcie mężczyzny, jest oczywiście Złoty Glob. Jednak wszystkie zbierane po drodze nagrody utwierdzają twórców w przekonaniu, że to oni dotrą na metę.

Na gali Critics' Choice Awards pojawiła się plejada hollywoodzkich gwiazd. Zjawili się m.in. dawno niewidziany Ryan Gosling, który w tym roku ponownie został ojcem, a także małżeństwo Jessica Biel i Justin Timberlake, oraz Mel Gibson z partnerką (i bujną brodą). Na czerwonym dywanie szyku zadały Natalie Portman w zaawansowanej ciąży, piękna Kate Beckinsale oraz jak zawsze stylowa Michelle Williams (ubrana przez markę Louis Vuitton, której jest twarzą). Nicole Kidmanmiała na sobie co prawda piękną suknię projektu Brandona Maxwella, ale i tak większą uwagę zwracała jej nieco zniszczona liftingami twarz... Ślicznie zaprezentowały się młode gwiazdy Hollywood, jaki Lily Collins, Bella Thorne oraz Sarah Hyland, którą możecie kojarzyć z serialu "Modern Family".

Kto dostał statuetki Critics' Choice Awards 2016? Natalie Portman (najlepsza aktorka za film "Jackie"), Casey Affleck (brat Bena Afflecka), nagrodzono też musical "La La Land" z Emmą Stone i Ryanem Gosslingiem w rolach głównych.

A kto wyglądał najlepiej na gali Critics' Choice? Sprawdźcie, zaglądając do naszej GALERII>>