W sobotę, 5 stycznia, w warszawskim Teatrze Polskim odbyła się 78. Gala "Mistrzów Sportu 2012", organizowana przez "Przegląd Sportowy". W wyniku plebiscytu tytuł "Mistrza Sportu" za 2012 rok trafił do Justyny Kowalczyk.

Na gali oprócz gwiazd sportu można było zobaczyć także gwiazdy show-biznesu oraz mediów. Sporą uwagę zwróciła na siebie Hanna Lis, która na ten wieczór wybrała bardzo elegancką kreację. Dziennikarka miała na sobie długą suknię w pudrowym kolorze, do której dobrała jasny płaszcz z futerkiem.

Z kolei Karolina Szostak, dziennikarka sportowa stacji Polsat, postawiła na czarną sukienkę do kolan oraz supermodne futerko w ciemnobrązowym kolorze. W podobnym stylu ubrała się także Marta Kuligowska, dziennikarka stacji TVN24, która wybrała długą czarną suknię oraz futerko w jasnym odcieniu brązu. Na długą czarną suknię postawiła także Otylia Jędrzejczak. Ona do swojej kreacji dobrała czarny płaszczyk w delikatną kratkę oraz czółenka w kolorze nude.

Na gali zjawiła się także Monika Pyrek, która wyglądała świetnie w chabrowej sukience do kolan, granatowym płaszczyku oraz szarych czółenkach na obcasach. Do swojej stylizacji dobrała także szarą torebkę.