W niedzielę, 2 grudnia, odbył się finał plebiscytu "Zwykły bohater", organizowanego przez Bank BPH i TVN. W plebiscycie widzowie stacji wybrali osoby, które w swoim życiu wykazały się bohaterskim czynem, uczciwością lub bezinteresowną pomocą. Na gali pojawiły się osoby biorące udział w plebiscycie, a także gwiazdy, wśród których można było zobaczyć m.in. Małgorzatę Rozenek, Edytę Górniak oraz Nataszę Urbańską.

Niekwestionowaną i największą gwiazdą wieczoru była Edyta Górniak, która wystąpiła na scenie. Artystka zaprezentowała również 3 kreacje, w których wyglądała olśniewająco. Edyta miała na sobie seksowną, obcisłą białą suknię z brązowymi bokami, które optycznie wyszczuplały jej figurę. Do tego dobrała krótkie bolerko. Gwiazda wystąpiła także w białej sukni oraz fioletowej z dużym rozporkiem z przodu.

Na gali pojawiła się również Małgorzata Rozenek, która miała na sobie sukienkę z prześwitującą i koronkową górą oraz rozkloszowanym i skórzanym dołem. Do tej pory Perfekcyjna Pani Domu pokazywała się w skromnych i klasycznych kreacjach, ale nie da się ukryć, że w takim ostrzejszym i bardziej seksownym wydaniu Małgorzata prezentowała się doskonale.

Na imprezie można było zobaczyć także Nataszę Urbańską, która miała na sobie asymetryczną sukienkę w kolorze malinowym. Jej kreacja odsłaniała ramiona artystki oraz jej zgrabne nogi. Jak wiadomo, Natasza teraz zajęła się projektowaniem ubrań, więc być może ta sukienka pochodzi z jej kolekcji?

Na gali była także Julia Kamińska, która miała na sobie szary kombinezon, odsłaniający jej ramiona. Aktorka wyglądała bardzo stylowo.