Sezon nagród w Hollywood właśnie się rozpoczął. Do dnia wręczenia Oscarów rywalizacja między producentami, reżyserami i aktorami jest zażarta, a o tym, kto ostatecznie poradził sobie najlepiej w 2016 roku, dowiemy się już pod koniec lutego. Wtedy właśnie zostaną przyznane Oscary. Natomiast teraz bój toczy się o takie nagrody, jak Złote Globy, BAFTA, SAG Awards czy Hollywood Film Awards, które przyznano w niedzielę wieczorem w Beverly Hills.

Wśród laureatów Hollywood Film Awards 2016 są: Tom Hanks, Hugh Grant (za rolę w "Boskiej Florence"), Natalie Portman (za wcielenie się w Jackie Kennedy w dramacie "Jackie"), Nicole Kidman, Robert De Niro, Justin Timberlake (za piosenkę "Can't stop the feeling"), Mel Gibson i Tom Ford.

ZOBACZ TAKŻE: Anja Rubik na imprezie "Vogue" w Nowym Jorku

Na czerwonym dywanie podczas gali Hollywood Film Awards gwiazdy prezentowały wspaniałe kreacje. Szyku zadały zwłaszcza Lily Collins, Janelle Monáe, Camila Alves (żona Matthew McConaughey'a) oraz Leslie Mann. Na gali wręczenia nagród pojawiły się także Julianne Moore, Susan Sarandon, Kate Hudson, Andie MacDowell oraz inne gwiazdy zagranicznego kina. Zobaczcie ich stylizacje w naszej GALERII>>