Ogrody Pałacu w Wilanowie zamieniła się wczorajszego wieczoru w romantyczny, kwiatowy ogród. Jedyne w swoim rodzaju miejsce i niezwykła scenografia prezentująca krainę słodkości, pozwoliły gościom przenieść się w świat letnich doznań, które na pewno długo pozostaną w pamięci znanych gości wydarzenia. A tych było tej nocy bez liku!

Wśród gości marki Raffaello nie mogło zabraknąć polskich gwiazd, które już po raz kolejny w tym tygodniu postawiły na eleganckie stylizacje. Na czerwonym dywanie swoje piękne, letnie kreacje prezentowały m.in. Julia Wróblewska, Weronika Rosati, Anna Wendzikowska, Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska, Tamara Arciuch, Joanna Horodyńska, Magda Mielcarz, Małgorzata Wałęsa, Edyta Herbuś oraz przystojni i eleganccy panowie: Bartek Kasprzykowski, Kamil Kukułka oraz Mateusz Hładki.

ZOBACZ: WŁODARCZYK, MUCHA I SYKUT-JEŻYNA na Dniu Jogi w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw. Która z nich jest najbardziej wysportowana?

Wieczór z klasa i stylem poprowadzili piękni i młodzi Agnieszka Cegielska oraz Olivier Janiak. Dla gości zaśpiewali zaś Kayah i Andrzej Piaseczny, którzy po raz kolejny udowodnili, że mają nie tylko talent i kunszt aktorski, lecz także niesamowite poczucie humoru.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak gwiazdy prezentowały się na tym wydarzeniu!

Po wczorajszej nocy nie mamy wątpliwości, że kolorem tego lata po raz kolejny będzie… biel! To właśnie suknie w tym kolorze dominowały na czerwonym dywanie. A kto Waszym zdaniem nosił je najlepiej?