W niedzielne popołudnie plejada gwiazd polskiego show biznesu wzięła udział w charytatywnym koncercie, mającym na celu zbiórkę środków na leczenie i rehabilitację Beaty Jałochy. Jałocha to młoda fizjoterapeutka, której przydarzyła się niemalże nierealna, choć bardzo tragiczna w skutkach historia: na przechodzącą ulicą dziewczynę spadł samobójca, który wyskoczył z okna.

Wśród gwiazd, które wsparły rodzinę i przyjaciół Beaty Jałochy, była Edyta Górniak, która zaprezentowała się na imprezie w nowej fryzurze. Gwiazda skróciła i wyprostowała włosy, które ułożyła w klasycznego boba. Edyta wyglądała na wypoczętą i zrelaksowaną, a z widowni kibicowali jej syn Allanek i partner Piotr Schramm.

W koncercie "Postawmy Beatę na nogi" wzięła także udział Kayah. Gwiazda, której nieobca jest działalność charytatywna, postawiła na luźną sukienkę w kwiecisty wzór, na którą zarzuciła czarne bolerko wykończone frędzlami. Beatę Jałochę swoim talentem wsparli też Natalia Lesz i Rafał Brzozowski. Rafał Maserak i Tomasz Barański dali pokaz tańca, a Sonia Bohosiewicz wystąpiła... z akompaniamentem fortepianu!

Na scenie zaprezentowali się także dwóch Tomaszów: aktor Tomasz Stockinger i muzyk Tomasz Stańko. Koncert poprowadzili Urszula Chińcz i Krzysztof Ziemiec.

By dowiedzieć się, jak można pomóc Beacie, odwiedź stronę www.beatajalocha.pl.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej [FOTO & WIDEO]