Marsz Wolności 2018 pełen gwiazd. Swój udział w wielkim pochodzie 12 maja w Warszawie potwierdziło sporo wybitnych postaci ze świata kultury, sztuki i show-biznesu. W specjalnym spocie reklamującym marsz do uczestnictwa zachęcają: Grażyna Wolszczak, Andrzej Seweryn, Joanna Szczepkowska, Jerzy Radziwiłowicz, Andrzej Dudziński, Piotr Bukartyk, Cezary Żak, Krystyna Janda, Piotr Machalica, Krystyna Kofta, Cezary Harasimowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Daniel Olbrychski, Dorota Stalińska i Wojciech Pszoniak.

- Nie stoję po stronie żadnej partii politycznej, ale gdy demokracja i wolność są zagrożone, reaguję. Wierzę, że wszyscy Polacy chcą być wolni, chociaż to bardzo trudne. Chodźcie ze mną na marsz 12 maja w sobotę o 13. Chodźmy razem świętować wolność - tak aktorka Katarzyna Ankudowicz zachęcała do wzięcia udziału w marszu w spocie na Facebooku.

Marsz Wolności 2018

Marsz Wolności 2018 ma, jak zapowiadają organizatorzy, zaprezentować przywiązanie jego uczestników do takich wartości, jak demokracja, pokój, wolność, sprawiedliwość i solidarność, tolerancja i zaangażowanie, wzajemny szacunek i wzajemna odpowiedzialność. Przypomnijmy, że w ubiegłorocznym marszu według stołecznego ratusza wzięło udział ponad 90 tys. osób. Marsz Wolności 2018 startuje o godz. 13 z ronda de Gaulle'a w Warszawie i skieruje się w stronę placu Zamkowego.

Zdjęcia gwiazd biorących udział w Marszu Wolności 2018 znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: CANNES 2018 Sukces "Zimnej Wojny" Pawlikowskiego: APLAUZ przez 15 minut! WIDEO