Na ten moment od lat czekały wielbicielki torebek z charakterystycznym monogramem. Wczoraj w warszawskim domu towarowym vitkAc otwarto pierwszy w Polsce salon Louis Vuitton. Na imprezie pojawiło sporo gwiazd, choć jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, o zaproszenie nie było łatwo.

Wśród tych szczęśliwców, którzy jako pierwsi mogli podziwiać nie tylko piękne torebki i dodatki, ale także luksusowe wnętrza butiku, były Jolanta Kwaśniewska z córką Aleksandrą. Była prezydentowa postawiła na klasyczną czarną sukienkę do kolan, a jej córka wybrała krótką mini w odcieniu bieli. Dawno niewidziani Piotr Rubik z żoną Agatą chętnie pozowali do zdjęć, podobnie jak Michał i Aleksandra Żebrowscy, a Danuta Stenka zachwyciła wszystkich swoją kreacją od Louis Vuitton w czarno-białą szachownicę. Aktorce po raz kolejny towarzyszyła córka, 15-letnia Wiktoria, która coraz pewniej czuje się na warszawskich salonach.

Na imprezę przybyli też polscy projektanci mody: w vitkAcu widzieliśmy Gosię Baczyńską, Joannę Klimas, Anię Kuczyńską i duet Bohoboco - Kamila Owczarka i Michała Gilberta-Lacha. Dużym zaskoczeniem było pojawienie się na imprezie Kasi Tusk. Blogerka rzadko pojawia się na czerwonym dywanie, nic dziwnego więc, że była jedną z najchętniej fotografowanych wczorajszego wieczoru osób. Duże zainteresowanie wzbudziły też topmodelka Magdalena Frąckowiak, która do krótkiej czarnej sukienki w bordowy wzór dobrała zabawne czerwone szpilki, i aktorka Małgorzata Foremniak, której nowa, ciemniejsza fryzura była szeroko komentowana wśród gości imprezy. Prezenterka Agnieszka Cegielska i reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska postawiły na kreacje z letniej kolekcji duetu Bohoboco, a stylistka TVN Dorota Williams wybrała ciekawą mini o kroju bombki.

Warszawski butik Louis Vuitton otworzy swe podwoje dla klientów już w najbliższą sobotę, 15 czerwca.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Louis Vuitton - Które polskie gwiazdy lubię tę markę? [FOTO]