Motywem przewodnim wystroju nowo otwartej kliniki będą sofy w kształcie ust, nawiązujące do twórczości artystycznej Salvadora Dali. Skąd pomysł na taką aranżację? A no choćby z fascynacji Gojdzia tym artystą oraz analogii jego twórczości do medycyny estetycznej. W końcu, jak twierdzi doktor Gojdz, „w medycynie estetycznej też trzeba być rzeźbiarzem, malarzem, mieć wyczucie artystyczne, aby wyciągnąć z każdej twarzy to, co najpiękniejsze, nie zniekształcić jej rysów i  nie zmienić ludzi w kogoś kim nie są.”

ZOBACZ: POKAZ KOLEKCJI SABRINY PILEWICZ na prezentacji najnowszej kolekcji pojawiła się plejada gwiazd. To już ewidentne lato na salonach! [GALERIA]

Doktor, który nadal planuje pracować w myśl tej zasady, otworzył właśnie w Warszawie swoją nową pracownię pod szyldem Holistic Clinic. Uroczyste otwarcie Holistic Clinic przyciągnęło istne tłumy gwiazd. Pojawili się m.in. Magda Gessler, Maja Ostaszewska, Monika Olejnik, Kasia Warnke i Piotr Stramowski, Anna Oberc, Joanna Kurowska, Małgorzata Potocka,  Kasia Wołejnio, Ola Ciupa, Paula Tumala, Ewa Mielnicka, Zofia Czerwińska, Hanna Bakuła i Rafał Maślak. To jednak nie wszystkie gwiazdy, które mogliśmy tam spotkać!

Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Sowińska, a z recitalem akustycznym wystąpiła Patrycja Markowska. Kluczowi pacjenci kliniki, gwiazdy i media mogli zrobić sobie zdjęcie na kultowej sofie czerwone usta, zaprojektowanej w latach 30. przez Salavdora Dali. Nawiązań do wybitnego artysty było jednak znacznie więcej: motyle, cytaty, charakterystyczne wąsy, z których słynął Salvador domalowane na zdjęciach doktora Gojdzia. Goście mogli również porozmawiać z zespołem ekspertów, dowiedzieć się jak zadbać o siebie i uwypuklić naturalne piękno swojego ciała.

POLECAMY: CICHOPEK, KRET, FIJAŁ, KARPIEL-BUŁECKA na wielkiej gali Forever Young. Gwiazdą wieczoru Danuta Stenka!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak gwiazdy bawiły się na tym wydarzeniu. Myślicie, że będą pojawiać się w tej klinice nie tylko z okazji jej oficjalnego otwarcia…?