Na pokazach Chanel chce być każdy. Ale nie każdy dostępuje tego zaszczytu. Karl Lagerfeld rozmyślnie wybiera gwiazdy, z którymi chce współpracować, a także te, które mogą usiąść w pierwszym rzędzie podczas show Chanel. kto tym razem znalazł się wśród szczęśliwców?

Ostatni pokaz Chanel - Métiers d'Art - odbył się w legendarnym hotelu Ritz w Paryżu, w który mieszkała sama Coco Chanel. Pełna nazwa kolekcji to Métiers d’Art Paris Cosmopolite.

Na wybiegu pojawiły się największe gwiazdy. Cara Delevingne na prośbę Lagerfelda powróciła na wybieg Chanel po rocznej przerwie. Lily-Rose Depp (córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis) ostatnio reklamowała nową edycję zapachu Chanel No.5, a tym razem prezentowała na wybiegu nowości Chanel.

Równie gorąco jak na wybiegu było w pierwszych rzędach. Vanessa Paradis, muza Lagerfelda, ze wzruszeniem oglądała swoją córkę na wybiegu Chanel. Jada Pinkett-Smith podziwiała nową kolekcję Lagerfelda wraz ze swoimi dziećmi, córką Willow i synem Jadenem, którzy poprzedniego dnia odebrali nagrodę New Fashion Iconspodczas gali Fashion Awards w Londynie.

Wśród oglądających można było wypatrzeć nawet byłą farncuską minister kultury i komunikacji, Fleur Pellerin.

Zobacz NOWĄ KOLEKCJĘ CHANEL Métiers d'Art 2016/17 >>

Sam Karl Lagerfeld był otoczony jak zawsze wyśmienitym towarzystwem. Wraz z nim kolekcję oglądała Anna Wintour (redaktor naczelna amerykańskiego Vogue'a, legenda sama w sobie) i Franca Sozzani (redaktor naczelna włoskiego Vogue'a). Dopełnieniem elity magazynu Vogue była redaktor francuskiego wydania, jak zawsze szykowna Emmanuelle Alt. Nie zabrakło nawet Pharrella Williamsa! Chyba każdy, kto naprawdę liczy się w środowisku fashion i ma wpływ na dzisiejszą modę, był na tym wyjątkowym pokazie.

Zobaczcie sami w naszej GALERII