U Gosi Baczyńskiej na co dzień ubierają się u milionerki, gwiazdy filmu, mediów i mody oraz kobiety, które cenią sobie jakość jej ubrań. W lato tego roku było głośno o Gosi Baczyńskiej z racji na fakt, że jej sukienkę na spotkanie z parą prezydencką założyła sama Księżna Kate! Sukienka ta znalazła się właśnie w najnowszym pokazie Gosi pt. „East Europe goes Wild, Wild West” Kto przyszedł go obejrzeć?

Pokaz Gosi Baczyńskiej spring/summer 2018 - Goście

Na wtorkowym pokazie Gosi Baczyńskiej spring/summer 2018 „East Europe goes Wild, Wild West” nie zabrakło topowych polskich gwiazd. Wśród licznie zgromadzonych gości na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. muzy designerki: Magdalena Boczarska, Roma Gąsiorowska i Monika Olejnik. W gronie gości pokazu pojawili się także m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Dawid Woliński, Małgorzata Potocka, Robert Kozyra, Robert Kupisz, Tomasz Ossoliński, Paulina Drażba, Mateusz Hładki, Dorota Williams a nawet Jerzy Skolimowski!

Kto wyglądał tego wieczoru najlepiej? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami ;-)

Skąd autorka czerpała inspiracje? Co kryje się za tajemniczym tytułem kolekcji? I za co cenią ją gwiazdy? Sprawdźcie w naszym materiale WIDEO: