Pokaz nowej kolekcji MMCodbył się w czwartek wieczorem w zabytkowym Hotelu Bristol w Warszawie. Eleganckie wnętrza zobowiązywały, więc większość zaproszonych na pokaz gwiazd postawiła na eleganckie stylizacje. Joanna Horodyńska miała na sobie długą suknię prosto z najnowszej kolekcji MMC, wyglądającą jakby została uszyta z kolorowych, mieniących się łusek. BlogerkaMacademian Girlzaprezentowała się w żakardowej sukience koktajlowej. Aktorka Katarzyna Warnke wybrała długą srebrną kreację, a Magda Mołek - suknię z czarnych cekinów.

Na zupełnie inny, bardziej swobodny styl, postawiły Natalia Siwiec (cała sala zazdrościła jej bomberki najmodniejszej marki na świecie - Vetements), dziennikarka Monika Olejnik i blogerka Macademian Girl. Natomiast Edyta Herbuśzdecydowała się na bardzo odważną stylizację - do kolorowego ciepłego futerka włożyła dopasowaną satynową sukienkę mini z dekoltem w formie gorsetu. Lekka sukienka Herbuś wyglądała niemal jak halka. Z pewnością był to kontrowersyjny look.

Wśród gości pokazu MMC znaleźli się także Filip Bobek, Robert Kupisz, Małgorzata Rozenek, Marieta Żukowska, Ada Fijał, Anna Kalczyńska czy Marcelina Zawadzka. Pokaz wyreżyserowała Kasia Sokołowska, która później pozowała fotoreporterom, oczywiście w zestawie od MMC.

Wszystkie gwiazdy zgodnie powtarzały, że nowa kolekcja autorstwa Rafala Michalaka i Ilony Majer, czyli duetu MMC,"jest po prostu genialna".

Zdjęcia gwiazd na pokazie MMC obejrzycie w naszej GALERII